+Dodaj
firmę

EKO-HOUSE POLSKA SP. Z O.O.

5.0

21

Kraków, Za Górą 4

501 787 770

www.eko-house.pl/

biuro@eko-housepl

O firmie


Misją firmy EKO-HOUSE jest budowanie solidnych i estetycznie wykonanych domów w technologii prefabrykowanego szkieletu drewnianego (domy gotowe z elementów warstwowych) gwarantując jednocześnie najwyższą jakość wykonania oraz trwałość i terminowość realizacji inwestycji. Nieustannie pracują oni nad ulepszaniem technologii dostosowując się do wymagań rynku aby zaspokajać zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Jako zgrany i ambitny zespół dąży do doskonałości oraz profesjonalizmu poprzez ciągłe uczenie się oraz wprowadzanie innowacji. Istniejąca konkurencja nie jest dla nich przeszkodą, lecz wyzwaniem – dodatkową motywacją, dzięki której podejmują walkę o pozycję lidera na rynku polskim.

Opinie (5)


ELEONORA

5.0
31.01.2021
Już prawie dwa lata mieszkam w domu zbudowanym przez Eko House. Wybór tej firmy wykonawczej był niezwykle trafiony. Od samego początku współpraca układała się bardzo dobrze.
[Odpowiedz]

SYLWESTER

5.0
18.01.2021
Panowie z firmy dają wstępną wycenę, więc od początku wiadomo ile to będzie kosztowało. Jestem bardzo zadowolony z domu
[Odpowiedz]

FELIKS

5.0
29.12.2020
Miła i pomocna obsługa jak narazie. A co dalej zobaczymy ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze.
[Odpowiedz]

OLIMPIA

5.0
20.06.2020
Specjaliści jedni z lepszych w tej branży. Polecam!
[Odpowiedz]

ARTUR

5.0
26.02.2020
Jeśli ktoś szuka firmy która postawi dom drewniany szkieletowy to lepiej nie może trafić. Świetna i sprawdzona firma. Mieszkam w domu wybudowanym przez nich od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Przed wykonaniem pomogli w doborze projektu i odpowiedzieli na wszystkie pytania. W trakcie budowy nie było żadnych problemów i wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem.
[Odpowiedz]
Dodaj opinię